TU UZZINĀSI

  • Savu personības tipu
  • Kādas profesijas Tev padodas labāk?
  • ​​Kas Tevi motivē un kāpēc?
  • ​​Kā uzlabot sadarbību un saplānot jaunus mērķus?
  • ​Kā atrast piemērotus darbiniekus savai komandai?

VIDEO PAR PERSONĪBU TIPIEM

SKATIES BEZMAKSAS VIDEO UN IEPAZĪSTI SEVI !

Enerģija virzīt

 Spēja iedvesmot

Māka izpildīt

Talants radīt

Šīs zināšanas ir palīdzējušas daudziem darba meklētājiem un jauniešiem atrast piemērotākos profesijas virzienus, par pamatu izmantojot DISC testa rezultātus. Izmantojot koučinga tehnikas un sadzirdēto sarunas laikā, var kopīgi nonākt pie savas turpmākās izvēles .

DISC testu izmantošana ir arī veiksmīgs instruments personāla atlasē. Zināšanas par personību tipiem palīdz vadītājiem izveidot efektīvas komandas, labāk saprasties ar darbiniekiem un precīzāk deleģēt darba pienākumus.

 Dace Briede Zālīte strādā ar DISC psihometrisko testu kopš 2010.gada, kad ieguva sertifikāciju Londonas Koučinga akadēmijā.

 Desmit gadu laikā Dace ir notestējusi vairāk kā 3000 respondentu.

 Kopš 2017.gada Dace strādā ar šo testu Eiropas Savienības atbalstītajā projektā "Proti un Dari", kur projekta mērķa grupa ir jaunieši ar grūtībām integrēties darba tirgū. 

 Daces 20 gadu pieredze, strādājot starptautiskos uzņēmumos valdē un vadības grupās, kā arī 10 gadu privātajās konsultācijās uzkrātās zināšanas, ir devušas unikālu kombināciju - spēt izvērtēt personības profila rezultātus gan no darba devēja, gan darba ņēmēja perspektīvas.

PROGRAMMU APRAKSTI

VAIRĀK

© Jauniešu akadēmija Pacelt Pasauli- Visas tiesības paturētas - 2020